Náš příběh

        Tak jako za spoustou jiných projektů i za vznikem naší firmy stojí příběh. Ten je pro nás nekonečnou inspirací a energií, díky které nás i po více než 28 letech pořád baví prodávat ozdoby do vlasů.                                                                Vše začalo „Sametovou revolucí“, které vděčíme za to, že jsme mohli začít svobodně cestovat. Na začátku byla cesta do Itálie, ze které si moje švagrová přivezla čelenku do vlasů. Jenže čelenka se při každodenním nošení brzy zlomila. Požádali jsme naši mamku, jestli by to nemohla opravit. Ženy v té době zcela běžně musely improvizovat a byly schopny spravit snad úplně vše.
       S pomocí bratra se nám povedlo vyrobit plastovou obroučku, mamka na ni nalepila molitan, obšila sametovou látkou a tak vznikl první náš výrobek. A to se psal rok 1990. Ještě však zůstávalo spoustu práce, jako vymyslet výrobní postupy, sehnat materiál apod. Jelikož čelenky zaznamenaly velký úspěch u nově vznikajících butiků s módou a bižuterií, bylo potřeba rozšířit barevnou škálu a začít s novými modely. Dalším naším produktem byly sametové gumičky, které měly ještě větší úspěch než čelenky.
       Postupně jsme však výrobu přenechali větším firmám a zaměřili jsme se na dovoz zboží ze zahraničí a prodej zboží přes velkoobchod. Od roku1996 patří firma HAIR nejstaršímu z bratrů Stanislavovi, který se s kolektivem spolupracovníků snaží všem dělat radost prostřednictvím ozdob do vlasů.
      Doufáme, že i vy si na našem e-shopu vyberete něco hezkého nebo praktického, spokojení zákazníci nám dodávají velkou energii do další práce.