Velkoobchod Jacquelyn

 

Rádi bychom Vám také nabídli naše služby v oblasti přímých dodávek zboží do vašich provozoven. Zboží je prodávané pod značkou Jacquelyn. Největší výhodou tohoto způsobu je, že zboží je jednotlivě zabaleno v sáčcích nebo na kartičkách s eurovýsekem a opatřeno čárovým kodem a prodejní cenou.

Na Vaši prodejnu Vám poskytneme bezplatně stojan, který OZ přiveze, postaví a zavěsí na něj zboží. Náš obchodní zástupce Vás bude pravidelně navštěvovat, stojan udržovat a na základě vzájemné domluvy sepíše objednávku.

Zboží Pje doplňováno s ohledem na sezónu, což znamená, že v létě se více doplňují barevné zboží, čelenky s kytičkami a většími ozdobami. V zimě se zaměřujeme pro změnu z větší části na černé zboží. Během plesové sezóny máme častěji v nabídce doplňky se štrasem či kamínky.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Kolik stojí naplnění stojanu?

- První závoz se pohybuje nejčastěji v rozmezí 10 000,- - 15 000,-. Tato částka ovšem není podmínkou. Velikost objednávky se tvoří na základě velikosti prodejny a předpokladu, jak se bude zboží na daném místě prodávat.

Jaké je nejlepší umístění stojanu?

-Nejlepší umístění stojanu je v blízkosti pokladen nebo obslužných pultů. Zboží je pod dohledem a je nejlépe dostupné pro zákazníky, kteří mají během čekání čas vybírat. Stojan je čtyřstěnný otočný s rozměry cca 24x 24 cm+ háčky, nezabere tedy mnoho místa.

Minimální hodnota odběru?

- Minimální hodnota odběru není nijak stanovena. Po prvozávozu se dělají objednávky až podle potřeby. Pokud zboží například v zimním období nebude odprodané, objednávka se vynechá, nebo se může udělat menší na drobné doplnění zboží.

Co když se nám zboží nebude prodávat?

- Nabízíme zkušební dobu 3 měsíce. Pokud zhodnotíte, že se zboží opravdu neprodává, stojan se zbožím stáhneme a vystavíme dobropis. Zpravidla ale doporučujeme s tímto rozhodnutím počkat přes léto J

 Jak řešíte reklamace?

Reklamace řešíme vždy tak, že měníme kus za kus.

Co když se nám něco nebude prodávat, můžeme zboží vyměnit?

- Naši OZ mají o veškerém zboží přehled. Pokud vidí, že se Vám některý druh zboží opravdu neprodává, toto zboží stáhnou a dovezou vám jiné se stejným EAN kódem nebo se s příští objednávkou fakturují jako mínusová položka.

 Budeme mít se zbožím nějakou práci navíc?

- Kromě inventury s našim zbožím nemáte vůbec žádnou práci. Obchodní zástupce má na starosti vše- objednávku, poskládání a zarovnání zboží. To je také opatřeno EAN kódy a prodejní cenou.

Podrobnou aktuální prezentaci zboží najdete zde:     Bižuterie Jacquelyn nabídka

 

                                jacq. 1

                                           jack 2